Zázvorový sirup 250ml

Vyprodáno

Ručně vyráběný sirup k ředění s vodou či minerálkou. Doporučený poměr ředění je 1:10.

Zázvorový sirup se skořicí, muškátovým oříškem a kardamonem příjemně zahřeje každé bolavé hrdélko v tyto chladné podzimí dny a večery. Vychutnat si jej můžete ve formě studené limonády i horkého nápoje, případně si jej lze přilít do čaje. Krásně prohřívá a uvolňuje. Máte-li pocit, že se o vás pokouší nachlazení, naplňte zázvorovým sirupem malý panáček a pomalu po doušcích usrkávejte. Uvidíte, že se vám uleví, jelikož zázvor je vskutku mocný pomocník.

Fantazii se však meze nekladou a proto určitě vyzkoušejte Violka zázvorový sirup i při tvorbě různých dobrot. My jsme jeho hřejivé, lehce štiplavé chuti využili kupříkladu v kombinaci s pečenými jablky. Zapečená jablíčka nadívaná v rumu máčenými rozinkami a vlašskými ořechy, přelitá Violka zázvorovým sirupem jsou prostě famózní.

Sirup je vhodný k přípravě osvěžující limonády nebo horkého nápoje. Je šetrně pasterován a jako konzervant slouží kvalitní cukr a čerstvě vymačkaná citrónová šťáva. Sirup neobsahuje žádné umělé konzervanty, je proto nutné jej po otevření skladovat v lednici.

Složení: macerát zázvoru 78% (strouhaný zázvor 20g/100ml, voda, citrónová šťáva), cukr (49g/100ml), kardamon, skořice, muškátový oříšek, citrónová šťáva.

Sirupy jsou šetrně zavařené na 85 stupňů Celsia.

Po otevření uchovávejte sirup v lednici.

Objednat můžete pouze jen k jakékoliv bedýnce z naší nabídky, nejde objednat samostatně!

115,00 Kč